Hakkımızda

ASANSÖR BAKIM-ONARIM-REVİZYON-MONTAJ

Ankara Başkent Asansör olarak tümü alanında uzman, tecrübeli personelimiz ile asansör revizyon, asansör periyodik bakımları, asansör kurulum-montaj, asansör tamiri, asansör teknik servisi hizmetlerini sunmaktayız.

Abg Asansör (Ankara Başkent Global Asansör) olarak yıllardır asansör sektöründe hizmet vermektedir. Birçok asansörün üretilmesi ve montajı gibi aşamalarda güvenebileceğimiz bir marka haline gelen Abg Asansör ile evinizde, iş yerinizde bir asansör sahibi olmak oldukça kolay olacaktır. Abg Asansör güvenli ve kaliteli güvenlik sistemleri ve malzemeleri ile imalatını yapmış olduğu tüm asansörlerin yıllarca kullanılabileceğine garanti vermektedir. Böylelikle sahip olduğunuz asansörlerin güvenliğinden ve kalitesinden %100 memnun bir şekilde ayrılacaksınız. Tüm asansör çeşitlerinin üretimi ve malzemeleri son teknoloji ile üretildiğinden asla gündemin gerisinde kalmadan elde etmek istediğiniz modern görünüme ulaşabilirsiniz.

Abg Asansör en güncel asansör yönetmeliklerini takip ederek asansör standartlarının asla dışına çıkmayarak sizlere güvenli bir asansör hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda yıllardır deneyimli bir ekiple birlikte çalışmakta olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti vermekte asla geri kalmayacaktır. Abg Asansör firmamızın gelişen ve değişen asansör sektörünün asla gerisinde kalmayarak, Türkiye’de de asansör sistemlerinin gelişmesine katkıda bulunmak temel amaçlarından biridir. Firmamız Türkiye’de asansör sektörüne öncülük eden, müşterilerine kalite ve güveni aşılayan bir firmadır. Asansör sektöründe birçok firmanın bulunması her ne kadar karmaşaya sebep olsa da Abg Asansör firmamızın varlığı sizleri güvenilir asansör sistemlerle buluşmanıza olanak sağlayacaktır. Firma firma gezerek en güvenli firmaya karar vermek sizin için zor oluyorsa Abg Asansör firmamıza uğramadan geçmemenizi öneririz.